سفارش تبلیغ
صبا
 
 
سروش دل
 
 
چشمها، پیش قراولان دلهایند . [امام علی علیه السلام] 
»» خوش امدگویی ...با سلام خدمت همه دوستان وهمکاران نویسنده "سروش دل"

بی مقدمه میرم سر اصل مطلب

به خوشحالی تمام اضافه شدن یک وبلاگ نویس با تجربه وماهر را به جمع نویسندگان "سروش دل " اعلام میدارم

برادر عزیزم اقای محسن _ف که از نویسندگان بسیار با تجربه در امر وبلاگ نویسی میباشد افتخار داده و به "سروش دل" پیوستند

امیدوارم که از قلم شیوای ایشان وهمچنین از حسن انتخاب ایشان در امر مطالب برگزیده برای وبلاگ بهره مند گردیم

با آرزوی موفقیت روز افزون برای تمامی وبلاگ نویسان ارزشی بخصوص برای اقا محسن عزیز

تیم مدیریتی "سروش دل "


نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » دکتر سارا ( پنج شنبه 88/11/29 :: ساعت 7:54 عصر )

»» قیصر امین‌پور درگذشت

قیصر امین‌پور درگذشت
 
 
شاعران - همشهری آنلاین:

دکتر قیصر امین پور شاعر و ادب پژوه نامی که دوشنبه شب (7 آبان) برای معالجه بیماری‌اش به بیمارستان دی انتقال داده شده بود،به دلیل شدت بیماری دار فانی را وداع گفت و به دیار باقی شتافت.

به گزارش همشهری آنلاین دکتر امین‌پور در سال‌های اولیه دهه هشتاد تصادف شدیدی کرد و کار وی به جراحی‌های متعددی کشید و حتی کلیه‌های خود را تعویض کردو برای معالجات بیشتر به خارج از ایران اعزام شد، اما از قرار شدت بیماری به گونه‌ای بود که درنهایت به درگذشت وی منجر شد.

امین‌پور در میان شاعران نسل انقلاب از جمله تاثیرگذاران بود و به همراه مرحوم حسن حسینی و نیز محسن مخملباف و سید مصطفی رخ صفت در راه اندازی حوزه اندیشه و هنر اسلامی (حوزه هنری کنونی) سهمی جدی ایفا کرد.

کتاب سنت و نوآوری در شعر معاصر دکتر قیصر امین‌پور که پایان نامه دکتری وی در رشته ادبیات فارسی دانشگاه تهران بوده است، از جمله آثار نظری قابل اعتنا در تحلیل شعر معاصر به شمار می‌رود که از سوی انتشارات علمی و فرهنگی در اوایل دهه هشتاد منتشر شد .

همشهری‌آنلاین درگذشت این شاعر گرامی و پرآوازه را به تمامی علاقه‌مندان وهنرمندان تسلیت می‌گوید و با آوردن قطعه شعری کوتاه از وی یادش را گرامی می‌دارد:

سراپا اگر زرد و پژمرده‌ایم
ولی دل به پاییز نسپرده ایم

چو گلدان خالی، لب پنجره
پر از خاطرات ترک خورده ایم

اگر داغ دل بود، ما دیده ایم
اگر خون دل بود، ما خورده ایم

اگر دل دلیل است، آورده ایم
اگر داغ شرط است، ما برده ایم

اگر دشنه دشمنان، گردنیم!
اگر خنجر دوستان، گرده ایم؟!

گواهی بخواهید، اینک گواه:
همین زخمهایی که نشمرده ایم!

دلی سربلند و سری سر به زیر
از این دست، عمری به سر برده

 

به همه دوستداران شعر و ادب درگذشت این شاعر محبوب را تسلیت عرض میکنمنوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » دکتر سارا ( سه شنبه 86/8/8 :: ساعت 10:9 صبح )

»» ادعاهای عجیب رهبر یک فرقه در حلقه مریدان

ادعاهای عجیب رهبر یک فرقه در حلقه مریدان -

 
 

 

 


به گزارش خبرگزاری جهان، فردی با نام «ی.ق» که خود را رهبر فرقه‌ای با عنوان «کمیلیه» معرفی می‌کند، در جلسه هفتگی خود در یکی از شهرهای توابع استان تهران و در جمع مریدان خود گفته است: «... شما احمق هستید، شما نمی‌فهمید... من فقط می‌فهم ... همه باید رب خودمون را بشناسیم، چوپان رب گوسفندان است و راه را نشان می‌دهد. من هم چوپان شما هستم ...»

وی با بیان این که من علم اخلاق و عرفان می‌ریزم در دل شما، پس من رب شما هستم خاطر نشان می‌کند:«شما باید رب خودتون را بشناسید. من حاضرم توی میدان ... جلوی چشم همه در آتش بروم و از آن طرف بیرون بیایم و یا وسط آتش می‌نشینم و هر که می‌تواند کنار آتش بنشیند ... از هیچ چیز نترسید.»

این شخص در ادامه این ادعاهای خود افزوده است:«به من در عالم معنا گفتند هر چه می‌خواهی بدانی سوره واقعه را بخوان، شما هم بخوانید و نروید میهمانی، فیلم بد نبینید، مثل خروس، سگ، میمون و ... من نمی‌گویم میهمانی نروید، بیایید در این مجلس، بروید دنبال عارف‌ها.»

وی همچنین به مریدان خود می‌گوید: «دیروز پیرمردی مشکلی داشت، گفتم بیا پیش من ... نگاه به دیگران نکن، برو رب خودت را بشناس، برو کتاب من را بخوان، قبل از خواب از خدا بخواه که من را به تو بشناساند... در این جلسه نیز فردی گریه‌کنان به «ق» می‌گوید: من خیلی بدبختم، احمق هستم، میمون هستم ... در خانه شما هستم، اگر مرا از خانه‌ات بیرون کنی من ... کجا بروم؟ من بدبخت را کمک کن، رها نکن.»

«ی.ق» با ادعای معرفت و عرفان عده‌ای از افراد فامیل، دوستان و ... را دور خود جمع کرده و با تحقیر مریدان، آنها را تحمیق می‌کند و توجه ویژه‌ای نیز به جلسات زنان دارد.نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » دکتر سارا ( سه شنبه 86/7/24 :: ساعت 4:5 عصر )

»» «پلیس خوب»، «پلیس بد»

«پلیس خوب»، «پلیس بد»

 

 

 

 

 


در حالی که هفته گذشته عبدالعزیز حکیم رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق توافقنامه ای را با مقتدی صدر رهبر ارتش مهدی امضا کرد، که بر اساس آن، دو طرف متعهد شده اند نیروهای آنها هیچ شهروند عراقی را هدف قرار ندهند و برای حفظ منافع ملی و اسلامی فعالیت های رسانه ای و فرهنگی خود را تحت نظارت یک هیأت مشترک هماهنگ سازند، آمریکا تلاش می کند تا در میان شیعیان عراق، گروهها و افرادی را یافته و با پرداخت پول وایفای نقش پلیس خوب، آنها را در راستای منافع خود و تفرقه افکنی میان شیعیان به کار گیرد.

به گزارش رجانیوز، هفته نامه تایم، قدیمى ترین و پرتیراژترین هفته نامه آمریکا در شماره اخیر خود گزارشی را از "دارین مورتنسون" خبرنگار تایم در بغداد منتشر کرده که به همراه یک افسر آمریکایی راهی مناطق شیعه شده و گزارشی از تلاش سردسته نظامیان امریکایی مستقر در منطقه برای تغییر نگاه عراقیها به اشغالگران منتشر کرده است.

گزارشگر این مجله نوشته است: تنها در یک مایلی محلی که یکی از سردسته های ارتش آمریکا، اخیراً توسط یک بمب قوی که در کنار جاده کار گذشته شده بود، به قتل رسیده بود، ستوان یکم "جیمز ونسنت" به همراه مترجم خود از خودروی نظامی پیاده و به سمت خیابان اصلی شهر "مصیب" که شهری شیعه نشین در 65 کیلومتری جنوب بغداد است به راه افتاد.

ونسنت به سمت نزدیک ترین گروه از مردانی حرکت کرد که در کنار خیابان گردهم آمده بودند و با آنها سلام و علیک کرد.

او و سربازانش با گشت زنی پیاده در خیابان های مصیب خود را به خطر می اندازند تا بتوانند برای برنامه اخیر ارتش آمریکا که جذب نیروهای داوطلب از شهرها و روستاهای اطراف برای عضویت در یک گروه شبه نظامی است، حمایت عمومی را جلب کنند.

این برنامه مورد حمایت ارتش آمریکا است و حقوق داوطلبان را نیز ارتش آمریکا پرداخت خواهد کرد.

وقتی او از مردان عراقی پرسید، امنیت در این شهر به چه صورت است، آنها با لبخند گفتند خوب است. صالح ابراهیم50 ساله که معلم هنر است و انگلیسی را با دشواری زیادی صحبت می کند، گفت در یکی از مناطق شرقی این شهر هنوز اعضای ارتش مهدی به رهبری مقتدا صدر حضور دارند.

ابراهیم و دیگران به این موضوع که آمریکایی ها دائماً منطقه شهر آنها را خمپاره باران می کنند، اعتراض داشتند. این حملات برای برخی از آنان یاد آور وحشت های جنگ ایران و عراق در دهه1980 است.

بمب های آمریکایی نقش "پلیس بد" را بازی می کنند ولی ونسنت در این شهر ایفاگر نقش "پلیس خوب" است. او به آنها می گوید آمریکایی ها به این علت منطقه را بمباران می کنند که هنوز برخی از اعضای ارتش مهدی از این منطقه برای شلیک موشک علیه پایگاه نظامیان آمریکا که در نزدیکی این منطقه است، استفاده می کنند.

او معتقد است تنها عراقی های این منطقه می توانند باعث خروج اعضای ارتش مهدی از منطقه شوند و به همین علت به آنها می گوید: وقتی شیخ ها از برنامه داوطلبانه برای منطقه ابوجاسم (که تحت کنترل نیروهای آمریکایی نیست) حمایت کنند، ما خواهیم توانست بمباران را متوقف کنیم، شما به شیخ ها بگویید، چه می خواهید.

سرگرد "کریگ وایتساید" افسر اجراییات گردان آمریکا نیز با اشاره به موفقیت شبه نظامیان سنی علیه نیروهای القاعده و ارتش مهدی در بخش غربی رود فرات گفته است، این امر باعث شده تا توجهات به تندروهای شیعه که در شرق این رودخانه مستقرند، معطوف گردد.

این برنامه به گروه های داوطلبانه شیعه یک فرصت خواهد داد تا کنترل جوامع خود را به دست گیرند. بخصوص که این برنامه باعث محدود شدن فعالیت های ارتش مهدی خواهد شد.

یکی از چالش های ونسنت در بخش بازار شلوغ مصیب، متقاعد کردن مردم برای بیرون کردن نیروهای ارتش مهدی است که برای انجام آن به گشت زنی شهروندان احتیاج دارد. این درحالیست که ارتش مهدی ساکنان این شهر را تهدید کرده و حتی تمامی اعضای یک خانواده را که با آمریکایی ها در این منطقه همکاری کرده بودند، به قتل رسانده است.

هرچند شجاعت در برابر چنین تهدیدی بسیار دشوار است، ولی رهبران نظامی آمریکا معتقدند هرگونه پیشرفتی که صورت گیرد پیشرفتی برای عراقی ها است و آنها تنها کسانی هستند که قادر به پیروزی در این نبرد و حفظ اوضاع هستند.

ونسنت می گوید: ما در حقیقت به آنها پول می دهیم تا به ما تیراندازی نکنند. طی چند ساعتی که این گشت زنی به طول انجامید ونسنت با دهها تن از مردان این منطقه گفت وگو کرد و همه آنها در مورد این مساله اتفاق نظر داشتند که طرح تشکیل گروه های داوطلبانه محلی به نتیجه رسیده است بخصوص که هیچ کدام از آنها به کشته شدن 3 تن از داوطلبان اشاره ای نکردند.

ونسنت می گوید نمی داند دقیقا چند نفر در چهارمین و آخرین گروهی که او برای سازماندهی آن تلاش می کند شرکت خواهند کرد. این گروهها قرار است کار گشت زنی در یک مسیر پشتیبانی بسیار حساس را بر عهده گیرد. ونسنت همچنین نمی داند چه تعداد از شهروندان این منطقه به او چیزهایی را می گویند که او می خواهد بشنود.نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » دکتر سارا ( سه شنبه 86/7/24 :: ساعت 12:13 عصر )

»» «الیاس» مجبورم کرد دست به قاچاق بزنم!

«الیاس» مجبورم کرد دست به قاچاق بزنم!
 

« آقای قاضی باور کنید همه این ماجرا کار الیاس بود. این شیطان بود که در جلد الیاس به من دستور داد مواد را در کفش خود و همسرم جاسازی کنم.»

این‌ها اظهارات مردی است که با جاسازی مواد‌مخدر در کفش‌های خود و همسرش قصد قاچاق محموله به لندن را داشت.

ساعت 6 صبح یکشنبه 22 مهر زمانی که مأموران مبارزه با مواد‌مخدر پلیس فرودگاه مهرآباد سرگرم بازرسی از مسافران پروازهای خارجی بودند به یک زوج میانسال که قصد سفر به لندن را داشتند مشکوک شدند.

از آنجا که این زوج رفتار مرموزی داشتند و کمی دستپاچه به‌نظر می‌رسیدند، مأموران تصمیم به بازرسی از آنها گرفته و آنجا بود که 700 گرم مواد‌مخدر که در کفش‌های این زوج میانسال جاسازی شده بود کشف شد.

با کشف محموله مواد، این زن و مرد به شبعه اول بازپرسی در دادسرای فرودگاه انتقال یافته و مقابل بازپرس بهروز مهاجری قرار گرفتند.

مرد میانسال که چاره‌ای  جز اعتراف به قاچاق مواد به لندن نداشت به بازپرس پرونده گفت: فرزندانم سال‌هاست که در لندن زندگی می‌کنند و من و همسرم قصد داشتیم برای دیدن آنها به انگلیس برویم.

اما نمی‌دانم چطور شد که چند روز قبل از سفر همان الیاسی که در فیلم اغماء بازی می‌کرد به سراغم آمد و گفت این کار را انجام دهم.

باور کنید من ناخواسته دست به این کار زدم و وقتی الیاس از من خواست با خودم مواد‌مخدر به لندن ببرم همسرم را راضی کردم که این کار را انجام دهیم.

به همین خاطر یک روز در اطراف اصفهان مردی را دیدیم که مدعی بود می‌تواند برایمان مواد تهیه کند.

من هم به دستور الیاس از او 700 گرم تریاک خریدم و 300 گرم آن را در کفش‌های همسرم و بقیه را در کفش‌های خودم جاسازی کردم.

سپس در حالی که بلیت هواپیما برای سفر به انگلیس تهیه کرده بودیم به تهران آمدیم تا با پرواز تهران – لندن به دیدن بچه‌هایمان در این شهر برویم که قبل از سوار شدن به هواپیما از سوی مأموران دستگیر شدیم. 

 

(از این به بعد هر خلافکاری خلاف خودشو گردن الیاس می اندازه )

بازپرس مهاجری پس از شنیدن اظهارات مرد میانسال برای او و همسرش قرار قانونی صادر کرد و پرونده برای ادامه تحقیقات در اختیار پلیس مبارزه با مواد‌مخدر فرودگاه مهرآباد قرار گرفت.

تاریخ درج: 22 مهر 1386 ساعت 20:29 تاریخ تایید: 22 مهر 1386 ساعت 23:05 تاریخ به روز رسانی: 22 مهر 1386 ساعت 23:04  
     
  


نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » دکتر سارا ( سه شنبه 86/7/24 :: ساعت 11:52 صبح )

»» سوتی بوش در تبریک عید فطر

سوتی بوش در تبریک عید فطر

 

بوش

جورج بوش در جریان اعلام پیام تبریکش به مناسبت عید سعید فطر، گاف جدیدی داد و به جای تبریک عید فطر آغاز سال جدید هجری قمری را تبریک گفت.

 

 به گزارش باشگاه خبرنگاران روزنامه دارالخلیج چاپ امارات گزارش داد، جورج بوش رییس جمهور آمریکا، در پیام تبریکش به مسلمانان به مناسبت عید فطر، آغاز سال جدید هجری قمری را به مسلمانان تبریک گفت و به این ترتیب یک گاف جدید به دیگر گاف‌های قبلی‌اش افزود.

 این در حالیست که کاخ سفید از هر گونه پاسخ به سوال خبرنگار این روزنامه در این زمینه امتناع ورزید و مسوولان کاخ سفید تنها اعلام کردند که این اشتباه فوراً در پیام الکترونیکی کاخ سفید تصحیح شده است.نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » دکتر سارا ( دوشنبه 86/7/23 :: ساعت 8:26 صبح )

»» یک معجزه!!!!

 ابتدا به عکس اول نگاه کنید، در این تصویر چند نفر دارند به ماشین اشاره میکنند، ماجرا از این قرار است که این فرد داشته از قسمت راست به چپ رانندگای میکرده که ناگهان تصادف میکند و به نرده های کنار جاده میزند و به مسیر برعکس معلق میشود وهمان بالا ماشین می ایستد، و حالا به تصویر دوم نگاه کنید، حالا متوجه معجزه ائی که رخ داده میشوید
Look at the picture above and you can see where this guy broke  through the guardrail, right side where the people are standing on the road (pointing).  The pick-up was traveling from right to left when it crashed through the guardrail.  It
Flipped end-over-end, across the culvert outlet,
and landed right side up on the left side of the culvert, facing the opposite direction from which he was travelilng.
 
.
.
.
.
.
.
.
.


نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » دکتر سارا ( شنبه 86/7/21 :: ساعت 7:40 صبح )

»» عجییب ترین درخواست‌ های طلاق زنان سعودی

عجییب ترین درخواست‌ های طلاق زنان سعودی -
 
 

 

 

 


یک زن 50 ساله اهل عربستان سعودی به علت این که شوهرش صورت بند او را هنگام خواب از صورتش برداشته ، درخواست طلاق کرده است.

به گزارش «جهان»، این زن علت جلوگیری از برداشتن نقاب، توسط همسرش را یک رسم قبیله‌ای عنوان کرده که در یکی از روستاهای عربستان به نام خمیس موشیت مرسوم است.

گفته می شود شوهر این زن با ابراز پشیمانی و تاسف، ابراز داشته که دیگر هرگز دوباره این کار را انجام نمی‌دهد.
طی دهه اخیر این اولین باری نیست که چنین اتفاقی می افتد و قبلا"در چندین مورد چنین اتفاقاتی رخ داده است.

به گزارش العربیه در موارد دیگری، شوهر یک زن بعد از 10 سال که زنش اجازه دیدن صورتش را نداده بود خواست که صورتش را ببیند که با مخالفت شدید همسرش مواجه شد و قصد طلاق داشت که شوهرش قول داد هرگز این درخواست را تکرار نکند .

در نمونه ای دیگر ، شوهر یک زن سعودی به او هشدار می دهد که چنانچه نگذارد که او صورتش را ببیند با شخص دیگری ازدواج خواهد کرد، اما همسرش در جواب می گوید که امتناع از نشان دادن صورتش حتی از جدایی مهم تر است.

در مورد دیگری یک زن تا 70 سال اجازه نداده بود که فرزندان و شوهرش هرگز صورتش را ببینند و در جواب این که چرا نمی گذاری شوهرت صورتت را ببیند گفت:« ازدواج برای عشق است نه صورت.»!نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » دکتر سارا ( شنبه 86/7/21 :: ساعت 7:29 صبح )

»» دختر عربستانی 23 سال است نخوابیده ! -

دختر عربستانی 23 سال است نخوابیده ! -
 
 

 

 

 


وفاء جاسم حبیسه" یک دختر 27 ساله عربستانی است که از سن 4 سالگی دچار یک بیماری ناشناخته شده است. او در اثر این بیماری از همان سن تا کنون نتوانسته حتی یک شب بخوابد.

به گزارش تقریب، بیماری این دختر از یک شب در سن 4 سالگی او شروع شد. او در آن شب یکباره از خواب بیدار شد و فریاد کشید و به تشنج افتاد. اما پدر و مادر وی گمان کردند که کابوس دیده و این حادثه را امری طبیعی قلمداد کردند.

این کابوس عجیب از آن زمان تا کنون که وفا جشن تولد 27 سالگی خود را برپا کرده ، همچنان با او بوده است.

این تشنج، وفا را هرشب و حتی برخی از ساعات روز راحت نمی گذارد، به طوری که چهره این دختر جوان شبیه یک پیرزن 80 ساله شده است.

به گزارش روزنامه الرایة، پزشکان برای درمان او و دریافت علت این تشنج های شدید بسیار تلاش کرده اند اما تا کنون موفق به درمان وی نشده اند.نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » دکتر سارا ( شنبه 86/7/21 :: ساعت 7:0 صبح )

»» لیست کل یادداشت های این وبلاگ

سال جدید
سال نو مبارک
روز پزشک گرامیباد
رمضان...
میلاد نور مبارک.......
اس ام اس ولادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز
27رجب عید مبعث پیامبر اکرم (ص)بر تمامی مسلمانان مبارک
اشیایی پرکاربرد که کثیفتر از کاسه توالت هستند!
7 نکته درباره آلرژی
4 قانون در مصرف دارو
[عناوین آرشیوشده]
 

>> بازدید امروز: 263
>> بازدید دیروز: 376
>> مجموع بازدیدها: 2642020
» درباره من «

سروش دل
مدیر وبلاگ : دکتر سارا[1786]
نویسندگان وبلاگ :
dr shohre  khanom
dr shohre khanom[154]
mastane_j[492]
iman_karami
iman_karami[197]
ehsan[50]
بی نام ونشون ...[263]
mohsen_f[201]
دکتر بیگدلی[404]
دکتر سلیمی راد
دکتر سلیمی راد[350]

پزشک هستم که آرزو دارم بتوانم از تخصصم در جهت کمک به همنوعم به نحو احسن استفاده کنم و بیاری خدا دردی از دردهای بیماران دردکشیده را از تن رنج کشیده اشان کم کنم ....

» پیوندهای روزانه «

دستورات دارویی [73]
استار دانلود [88]
سراب بهاییت [48]
همنشین [24]
سایت امام علی (ع) [64]
سایت امام علی (ع) [29]
تالارهای گفتمان کشف الیقین [31]
وب سایت ختم قرآن مجید [24]
سایت پاسخ به سوالات و شبهات(ایت الله انصاریان) [55]
سایت امام رضا(ع) [94]
پزشکان بدون مرز [77]
احادیث وروایات [174]
لبیک [29]
وب سایت شهید اوینی [83]
وب سایت تبیان [124]
[آرشیو(18)]

» آرشیو مطالب «
نوشته های روزانه
اخبار
ایام شهادت مولای دوجهان
مناجات
ضرب المثل
حدیث
حکایت
اس ام اس
مطالب علمی_پزشکی
امام عصر جانم بفدایت
نوشته های مذهبی
دلنوشته ها
متفرقه
اشعار
دانستنیها
نکته ها
بسیج
طنز وشوخی
هنر
تابستان 1387
زمستان 1386
مهر 1387
پاییز 1386
دی 1387
بهمن 1387
زمستان 1387
اسفند 1387
فروردین 1388
اردیبهشت 1388
خرداد 1388
تیر 1388
شهریور 1388
مرداد 1388
مهر 1388
آبان 1388
آذر 1388
دی 1388
بهمن 1388
اسفند 1388
فروردین 1389
اردیبهشت 1389
خرداد 1389
تیر 1389
مرداد 89
مرداد 1389
شهریور 89
مهر 89
آبان 89
آذر 89
دی 89
بهمن 89
اسفند 89
فروردین 90
اردیبهشت 90
خرداد 90
تیر 90
مرداد 90
شهریور 90
مهر 90
آبان 90
دی 90
آذر 90
بهمن 90
اسفند 90
فروردین 91
اردیبهشت 91
خرداد 91
مرداد 91
تیر 91
شهریور 91
مهر 91
آبان 91
آذر 91
دی 91
بهمن 91
اسفند 91
فروردین 92
اردیبهشت 92
تیر 92
خرداد 92
مرداد 92
شهریور 92
مهر 92
آبان 92
آذر 92
دی 92
بهمن 92
اسفند 92
فروردین 93
اردیبهشت 93
خرداد 93
تیر 93
مرداد 93
شهریور 93
مهر 93
آبان 93
آذر 93
دی 93
بهمن 93
اسفند 93
فروردین 94
اردیبهشت 94
خرداد 94
تیر 94
مرداد 94
شهریور 94
مهر 94
آبان 94
آذر 94
دی 94
بهمن 94
اسفند 94
فروردین 95

» لوگوی وبلاگ «


» لینک دوستان «
دارالقران الکریم جرقویه علیا
در دوران بـــرزخی ...
نگاهی به اسم او
نگاهی به اسم او
همنشین
نزار تنها بمانم
بانـــــــوی دشــــــــــت رویــــــا
خورشید تابنده عشق
►▌ استان قدس ▌ ◄
قعله
نظرمن
لحظه های آبی
اگه باحالی بیاتو
فرزانگان امیدوار
لــبــخــنــد قـــلـــم
نهان خانه ی دل
شهرستان بجنورد
سید علی خامنه ای
جریان شناسی سیاسی - محمد علی لیالی
EMOZIONANTE
جاده های مه آلود
در انتظار آفتاب
نغمه ی عاشقی
گل باغ آشنایی
یک کلمه حرف حساب
سرباز ولایت
کانون فرهنگی شهدا
شین مثل شعور
.:: مرکز بهترین ها ::.
*پرواز روح*
آخرالزمان و منتظران ظهور
عشق سرخ من
سایت مهندسین پلیمر
Polymer Engineers of Darab University

سرچشمه ادب و عرفان : وب ویژه تفسیر ادبی عرفانی قرآن مجید
سرچشمـه فصـاحت و بلاغت
عصر پادشاهان
افســـــــــــونگــــر
من وآینده من
||*^ــــ^*|| diafeh ||*^ــــ^ *||
بی سر و سامان
شب و تنهایی عشق
داستانهای واقعی روابط عمومی Dr.Rahmat Sokhani
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
هیات محبان بقیه الله عجل الله تعالی (شهرک آب ساری)
هم نفس
منتظر ظهور
منتظرظهور
آسمون آبی چهاربرج
عاشقان
حمایت مردمی دکتر احمدی نژاد
آقاشیر
بازی موبایل،بازی جاوا،بازی سیمبین،دانلود بازی موبایل های جدید
اتشنشانی بنادر کشور
لنگه کفش
مهندسی مکانیک ( حرارت و سیالات)-محی الدین اله دادی
web4life
صراط مستقیم
سکوت ابدی
برترین عاشقانه ها و عکس ها
KING OF BLACK
رقصی میان میدان مین
عاشق آسمونی
وبلاگ عقل وعاقل شمارادعوت میکند(بخوانیدوبحث کنیدانگاه قبول کنید)
ماییم ونوای بینوایی.....بسم الله اگرحریف مایی
صندلی داغ پارسی بلاگ
نگارستان خیال
روانشناسی آیناز
شقایقهای کالپوش
سایت جامع اطلاع رسانی برای جوانان ایرانی
محفل آشنایان((IMAN))
آوای قلبها...
هفت خط
کلبه درویشی
خلوت من
نمایندگی دوربین های مداربسته
محب علی
۩۞۩ السلام علیکم یا اهل بیت النبوه ۩
کلبه عشق
نیمکت آخر
بانک اطلاعات ترفند های موبایل وکامپیوتر
موضوعات اقتصادی
کالبد شکافی جون مرغ تا ذهن آدمیزاد !
تنهایی......!!!!!!
دختر بهار
دریــــــــای نـــور
***جزین***
شادیهای کوچک یک خانم خانه دار
پژواک
تکنولوژی کامپیوتر
یادداشتها و برداشتها
اطلاعات عمومی
تعمیرات تخصصی انواع پرینتر لیزری اچ پی HP رنگی و تک رنگ و اسکنر
لیلای بی مجنون
سجاده ای پر از یاس
جبهه وبلاگی غدیر
بچه مرشد!
جاده خاطره ها
هستی تنهاااااا.....
سارا احمدی
معیار
امام زمان
ایساکو -فروشگاه برتر-مسیبیان
سکوتی پرازصدا
xXxرنـــــــــــگـــــــــارنـــــــــــــــگ xXx
.: شهر عشق :.
مــــــ هـــــ ر بـــا ن
تراوشات یک ذهن زیبا
پرپر
پر پرواز
هر چی بخوای
پیامنمای جامع
پرنسس زیبایی
بوی سیب BOUYE SIB
بادصبا
زنبور درمانی در جهان
جاده مه گرفته
فرق بین عشق و دوست داشتن
ایران اسلامی

upturn یعنی تغییر مطلوب
تبسمـــــــــــــــی به ناچار
ماتاآخرایستاده ایم
وب سایت روستای چشام (Chesham.ir)
جـــــــــــــــــــــــــذاب
.:: رمز موفقیت ::.
نرگس 1
اس ام اس جوک SMS jok
عکس سرا + جام جهانی 2010
O2H-SMS
منتظر مفرد مذکر غایب
پاتوق دوستان
بنده ی ناچیز خدا
محقق دانشگاه
فقط عاشق ها وارید شوند.................منامن
سلام آقاجان
ردِ پای خط خطی های من
منطقه آزاد
دوستدار علمدار
بندیر
❤ღنیلوفرهای آبیღ❤
ورود ممنوع
به امید او
.:: رایحه ::.
هگمتانه
محمدمبین احسانی نیا
انسان جاری
زمزمه های تنهایی من...
آیینه های ناگهان
برای اولین بار ...
حلقه منتظران
نمکستان
واقعه
اصل 110، اصل ولایت فقیه (ولایت نیوز)
علی اصغربامری
*×*عاشقانه ای برای تو*×*
دهیاری روستای آبینه(آبنیه)
روستای زیارتی وسیاحتی آبینه(آبنیه)باخرز
خون شهدا
دلداده
ایهاالناس بدانید گدای حسنم
رازهای موفقیت زندگی
«نجوای شبانه»
خندون
عشق آباد شهرمن
تازه ترین ها
بچه های خدایی
تولید ورمی کمپوست//شرکت نوآوران جوان آوان پارس دزفول
MNK Blog
گل رازقی
بلوچستان
شبستان
دل شکسته
یکی هست تو قلبم....
برادران شهید هاشمی
تفریحی
welcome to my profile
یامهدی
دل نوشته
har an che az del barayad
آدمکها
خدا، یه کاری کن ...
اسطوره عشق مادر
دانلود هر چی بخوایی...
فتوبلاگ حسین کارگر
نور
S&N 0511
**عاشقانه ها**
اتاق آبی
...عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
پاسبان*حرم دل *شده ام شب همه شب
الهگان
صدای سکوت
(بنفشه ی صحرا)
عشق
ترانه ی زندگیم (Loyal)
یادداشت های من
توشه آخرت
✘ Heart Blaugrana
در غزل فلسفه ی چشم تو در زیر سوالم
ترخون
عشق پنهان
Manna
دریایی از غم
Deltangi
ساحل نشین اشک
عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر)
انجام پروژه های دانشجویی برای دانشجویان کنترل
عشق و شکوفه های زندگی
مهر بر لب زده
یکتاز
اواز قطره
محمد قدرتی MOHAMMAD GHODRATI
گل یا پوچ؟2
کبوتر نامه بر
شـــــــیـــشـــــه ی نــــــــــــازک دلـــــــــــــــــــتنگی
یه دختره تنها
غدیریه
ورزشهای رزمی
رونوشت /سرنوشت.زارچ/سرچشمه فضیلت ها/یادداشت های احمد ترابی زارچی
خنده بازار
گل همیشه نازم
گل خشک
گلهای یاس
مهاجر
جیغ بنفش در ساعت 25
بچه های باخرز
نت سرای الماس
ستاره طلایی
السلام علیک یا حبیبی یا رسول الله !
مردود
عمو همه چی دان
PARANDEYE 3 PA
جایی برای خنده وشادی و تفریح
دهکده کوچک ما

جام جهان نما
SIAH POOSH
قل هوالله احد
خاطرات من و دکترم
نه/ دی/ هشتاد و هشت
behtarinamkhoda
فقط خدا
COMPUTER&NETWORK
سیرت پیشگان
دختر و پسرای ایرونی
.: هواداران دو آتیشه ی استقلال :.
شاه تور
متین
هر چی تو فکرته
Note Heart
ستاره سهیل
غزلیات محسن نصیری(هامون)
ღღ♥دنیای بارانی♥ღღ
خط سوم
کلبه حقیرانه من
پاتوق دخترها
wanted
بهونه های بارونی
دلتنگـــــــــــــــ همه شمـــــــــــــــــــا....
همه چیز از همه جا
یه کم فکر کنیم...!
hamidsportcars
اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان مانه وسملقان
آتیه سازان اهواز
نور غدیر
دُرُخـــــــــــــــــــــــش
این نیز بگذرد
دانلود کتاب
جواد قدرتی javadghodrati
شادِ شاد
کان ذن ریو کاراته دو ایلخچی
ژئوماتیک
رویابین
ترنم یاس
اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...
نجوای عاشقانه
وفا
کیمیا
اخراجیها
کشکول
اخلاق ، روان شناسی ، عقاید
شعر و شکر ...
عشق پاک
نوری چایی_بیجار
هرچه می خواهد دل تنگت بگو(مشاوره)
دوستانه
xXx عکسدونی xXx
دل نوشته های مائده
روزهای عاشقی یک سیب
نمی دونم بخدا موندم
نیلوفر مرداب
حباب زندگی
کشاورزی نوین
سایه های خیال
صاعقه
لپ تاپ
تینا!!!!
مهربانی
نقاشی های الیکا یحیایی
•.ღ♥ فرشتــ ـــ ـه تنهــ ــ ــایی ♥ღ.•

» صفحات اختصاصی «
گاهی به نگاهت نگاه کن !
هیچ میدونی یکی هست که مراقبمونه ؟؟
خوشبختی یک سفر است
اس ام اس تبریک عید فطر
بهترین مفهوم زندگی = زیستن
تاثیر بچه دار شدن بر مردان
چطور چربی بیشتری بسوزانید ؟
فنون آرایش صحیح بابی بروان
۱۴ میان وعده ای که چاق کننده نیست
چگونه پوستمان را جوان نگه داریم ؟
راز شخصیت شما در چهره تان نهفته است :
روش برخورد با کسانی که خود را عقل کل می دانند !
خیر بیبینی این شب چله مادر !
بیست و یک جمله انرژی زا از آنتونی رابینز
با آگاهی زندگی کنید
خیر بیبینی این شب چله مادر !
روز مادر مبارک
دعای هر روز ماه مضان
22 بهمن مظهر ایستادگی وحضور همیشگی ملت ایران است

» لوگوی لینک دوستان «» وضعیت من در یاهو «
یــــاهـو
» طراح قالب «

Flash Required

Flash is required to view this media. Download Here.